Denna plats använder cookies. · Vad är cookies? Jag samtycker

Kontakta en TENA konsulent i ditt område

Vi är här för att hjälpa dig som yrkesverksam inom vården.

TENA konsulenter

Glenn Sjövall

Område: Skåne

Tel: 073 - 065 15 60

E-post: glenn.sjovall@essity.com

Marie

Marie Fahlén Rådström

Område: Skåne & Blekinge

Tel: 072 - 564 02 09

E-post: marie.fahlen.radstrom@essity.com

Karolina

Karolina Rosendahl

Område: Halland & Kronoberg 

Tel: 070 - 260 87 00

E-post: karolina.rosendahl@essity.com

Ann-Sofie Jernkrook

Område: Jönköping & Östergötland

Tel: 073 - 071 42 90

E-post: ann-sofie.jernkrook@essity.com

Susanne Vistam

Område: Stockholm

Tel: 073 - 077 55 52

E-post: susanne.vistam@essity.com  

Christina

Christina Synnerdahl

Område: Stockholm & Östergötland

Tel: 072 - 736 11 55 

E-post: christina.synnerdahl@essity.com

Lena

Lena Fransson

Område: Örebro, Södermanland & Västmanland

Tel: 070 - 205 44 45

E-post: lena.fransson@essity.com

Veronica

Veronica Lööv

Område: Värmland & Dalarna

Tel: 070 - 396 11 25

E-post: veronica.loov@essity.com

Lisa

Elisabeth Apel

Område: Uppland, Gävleborg & Stockholm

Tel: 070 - 366 14 79

E-post: elisabeth.apel@essity.com

Maria

Maria Halvarsson

Område: Jämtland, Västerbotten, Norrbotten & Västernorrland

Tel: 072 - 566 00 91

E-post: maria.e.halvarsson@essity.com