Denna plats använder cookies. · Vad är cookies? Jag samtycker

Kontakta en TENA konsulent i ditt område

Vi är här för att hjälpa dig som yrkesverksam inom vården.

TENA konsulenter

Paula

Paula Carlsson

Område: Västra Götaland

Tel: 070-8566101

E-post: paula.carlsson@essity.com

Linda

Linda van der Voort

Område: Västra Götaland

Tel: 072-7360452

E-post: linda.vandervoort@essity.com

Sofia

Sofia Stephan

Område: Jönköping & Kronoberg

Tel: 0767-764555

E-post: sofia.stephan@essity.com

Karolina

Karolina Rosendahl

Område: Halland & Kronoberg 

Tel: 070-260 87 00

E-post: karolina.rosendahl@essity.com

Malin

Malin Von Zweigbergk

Område: Stockholm

Tel: 070-586 19 90

E-post: malin.von.zweigbergk@essity.com

Christina

Christina Synnerdahl

Område: TENA Identifi koordinator Stockholm

Tel: 072-7361155 

E-post: christina.synnerdahl@essity.com

Marie

Marie Fahlén Rådström

Område: Skåne & Blekinge

Tel: 072-5640209

E-post: marie.fahlen.radstrom@essity.com

Wendy

Wendy Pokorny

Område: Stockholm

Tel: 070-682 07 10

E-post: wendy.pokorny@essity.com

Lena

Lena Fransson

Område: Örebro, Södermanland & Västmanland

Tel: 070-2054445

E-post: lena.fransson@essity.com

Veronica

Veronica Lööv

Område: Värmland & Dalarna

Tel: 070-3961125

E-post: veronica.loov@essity.com

Maria

Maria Halvarsson

Område: Jämtland, Västerbotten, Norrbotten & Västernorrland

Tel: 0725-660091

E-post: maria.e.halvarsson@essity.com

Lisa

Elisabeth Apel

Område: Uppland & Gävleborg

Tel: 070-3661479

E-post: elisabeth.apel@essity.com